Kapadokya Jeep Safari Turu

Kapadokya Fotoğraf Safarisi

Kapadokya'nın en heyecan verici maceralarından biri olan Jeep Safari turunu off-road araçlarla bölgeyi gezmektir.

Bırakın profesyoneller size Kapadokya'nın güzelliklerini göstersinler. Tecrübeli sürücülerimiz, diğer tur operatörlerinin sadece bahsettiği yerlerde sizi özel jeeplerimiz ile gezdirsinler.

Sizi gizemli vadilere, kiliselere ve diğer kültürel yerlere götürüp, tabiatın fevkalade gizli hazinelerini gözleriniz önüne serelim. Acele edilmeden yapılan ve 2 saat süren Jeep Safari turlarımız esnasında alış-veriş molası yoktur.

Jeep Safari turunda sizlerin zor bulacağınız yerlere ve uzak, normal araçlarla ve tur otobüsleriyle ulaşımı güç olan muhteşem vadilere götürmekteyiz. Jeep Safari ile Kapadokya'nın eşsiz manzaralarınız keşfedeceksiniz.

Sabah Safari / 10:30 - 12:30

Kapadokya Jeep Safari Turu; 10:15 ile 10:30 arasında misafirlerimizin konakladıkları otellerden, tecrübeli şoförlerimiz tarafından alınması ile başlar.

Kapadokya'nın eşsiz vadilerinden birinde durarak, açık alanda şampanya ikram ediyoruz.

Heyecan dolu Jeep safari turu 12:30 civarında sonlandırarak misafirlerimizi konakladıkları otellere bırakarak turumuzu bitiriyoruz.

Gün Batımı Safari / Yaz: 17:00 - 19:00 - Kış: 14:00 - 16:00

Gün batımı (Sunset) Jeep Safari Turu; misafirlerimizi otellerinden, tecrübeli şoförlerimiz tarafından alınması ile başlar.

Gün batımı Jeep safari turumuzda farklı olarak, kaptanımız turun son durağında sizleri, gün batımı için en iyi noktaya götürüyor. Siz eşsiz gün batımını izlerken, kaptanımız sizin için hazırlamış olduğu şampanya ikram ediyor.

Siz Kapadokya'nın doğal şarabını yudumlarken güneş yavaş yavaş gözlerden kayboluyor.

Güneşin batımıyla birlikte turumuzu burada bitirip, misafirlerimizi konakladıkları otellere bırakarak turumuzu sonlandırıyoruz.

Tur Güzergâhı

 • Göreme Görçeli Vadisi
  • Güvercinlik Vadisi (Nazar Ağacı)
  • Hospital Manastırı
  • Ortahisar Panorama
  • Güllü Dere Vadisi Panorama

Fiyata Dâhil Olan Hizmetler 

 • Transfer
 • Profesyonel, tecrübeli ve lisanslı rehber

Tura Dâhil Olmayanlar

 • Kişisel Harcamalar