Türk Gecesi Programı

Anadolu ve Türk Kültürünün önemli göstergesi olan Türk Gecesi programını deneyimlemek istiyorsanız Kapadokya bunun için doğru adres olacaktır. Kayadan oyma restoranda yemeğiniz eşliğinde izleyebileceğiniz bu güzel program için açıklama ve tercihleri aşağıda bulabilirsiniz.

Genellikle katılım konusunda yoğunluk yaşandığı için Türk Gecesi programına önceden rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Ayrıca bu programı yemekli veya yemeksiz tercih edebilirsiniz. Et ve tavuk menüleri tercihinize kalmış olup aynı zamanda vejetaryen lara özel menüler de mevcuttur.

Programı yemekli yâda yemeksiz tercih etmenizin yanında kullanımız bağlı olarak sınırsız alkol servisi de alabilirsiniz.

Program 20.00-20.30 da başlayacağı için otelinizin konumuna bağlı olarak 19.00 ile 19.30 arasında otelinizden ayrılmanızı ve restorana yolculuk yapmanızı öneririz. Program içeriğinde Türkiye’deki farklı yörelere ait olan halk oyunları, yerel evlilik oyunu, müzik şöleni ve daha fazlasını göreceksiniz. Saat 23.00 gibi bitecek olan programdan sonra ise yine transfer aracıyla otelinize dönüşünüz sağlanır.

SOĞUK MEZELER:

Mercimek köfte, Acılı ezme, Süzme yoğurt, Patlıcan salatası, Beyaz peynir, Patates salatası, Barbunya pilaki, Fava, Yaprak sarma limitsiz olarak sunulmaktadır.

ARA SICAKLAR:

Peynirli börek, Kızarmış sucuk, mitide köfte

ANA YEMEK:

Kuzu çevirme ile birlikte bulgur pilavı veya Tavuk şiş, Alabalık ızgara

TATLI VE MEYVELER:

Baklava veya mevsim meyveleri seçmeli olarak sunulmaktadır.

İÇECEKLER:

Yerli alkollü, alkolsüz içecekler ve sıcak içecekler limitsiz olarak sunulmaktadır.

SHOW İÇERİĞİ:

Fasıl heyeti, Adıyaman, Artvin, Potpori, Antep, Kars yörelerinden oluşan folklor ve oryantal gösterisi.